Impressum

Oficiální obchodní partner společnosti Messe Frankfurt v České republice a na Slovensku
Říčanova 19/753
169 00 Praha 6, Česká republika
Telefon + 420 233 355 246
info@messefrankfurt.cz
www.czechrepublic.messefrankfurt.com

Všechny dokumenty, obrázky, grafika, zvuky, animace a videa, jakož i jejich rozložení, jsou chráněny autorskými právy společnosti Messe Frankfurt GmbH nebo třetích stran a dalšími ochrannými zákony. Obsah těchto online služeb nesmí být kopírován, šířen, měněn nebo poskytován třetím stranám pro komerční účely. Jakékoli neoprávněné použití, reprodukce nebo předávání jednotlivých obsahů nebo celých stránek není povoleno a bude stíháno podle trestního i občanského práva.

Tyto online služby byly sestaveny s největší péčí. Za nesprávné nebo neúplné údaje však nelze přijmout žádnou odpovědnost. Jakákoli odpovědnost za ztráty vyplývající z přímého nebo nepřímého použití tohoto webu je vyloučena, pokud není založena na úmyslu nebo hrubé nedbalosti.

Pokud najdete chyby nebo nesprávné odkazy, budeme rádi, když se o nich dozvíte e-mailem na adresu info@messefrankfurt.cz.

Messe Frankfurt používa cookies, aby bolo možné poskytnúť vám tie najlepšie podmienky pre prezeranie. Keď využívate naše služby, súhlasíte s naším použitím cookies. Ďalšie informácie