Texcare International

Mezinárodní veletrh prádelnické a čistírenské techniky

Veletrh Texcare International se koná ve Frankfurtu nad Mohanem v létě jednou za 4 roky. Rychlé šíření digitalizace zůstává hlavní hnací silou inovací v tomto průmyslovém sektoru a trendem je v současné době přechod od digitálních řešení na řešení chytrá, to znamená, že chytré textilie komunikují s chytrými stroji a samy se vlastně řídí. Základem takovýchto řešení je inteligentní tok dat, využití RFID a robotiky. 

K dalším atributům digitalizace patří nové modely spolupráce mezi prádelnami nebo čistírnami na jedné straně a jejich zákazníky a/nebo dodavateli na straně druhé. Roste i význam internetových obchodů a aplikací, které musí uspokojovat poptávku po snadno dostupném, čistém a hygienickém prádle. Proces digitální transformace ovlivňuje také oblast vzdělávání a profesního rozvoje. Stále častěji se namísto klasického vzdělávání nabízejí e-learningové moduly. 

Všem těmto tématům se věnuje doprovodný program akcí veletrhu Texcare International. Fórum veletrhu Texcare nabídne širokou škálu aktivit na podporu přenosu znalostí a výměny názorů mezi odborníky a obchodními partnery z celého světa. 

Texcare International, přední mezinárodní veletrh, je jednou z nejvýznamnějších akcí v portfoliu společnosti Messe Frankfurt zaměřeném na technologie pro prádelny, čistírny a služby spojené s údržbou textilu. Společnost Messe Frankfurt organizuje akce pro tento segment trhu ve všech významných světových hospodářských centrech – v USA je to Clean Show, v Šanghaji Texcare Asia & China Laundry Expo, v Dubaji Gulf Laundrex a v Paříži JET Expo. Jako doplněk k veletrhům Messe Frankfurt organizuje i četné konference pod hlavičkou Texcare Forum

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Messe Frankfurt používa cookies, aby bolo možné poskytnúť vám tie najlepšie podmienky pre prezeranie. Keď využívate naše služby, súhlasíte s naším použitím cookies. Ďalšie informácie